– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. W imieniu Ks. Zygmunta Piontka raz jeszcze pragniemy serdecznie podziękować za ofiary z minionej niedzieli złożone na Misje w Togo.
– Dziś z racji liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Królowej, w kaplicy przy ul Robotniczej obchodzimy odpust ku czci Matki Bożej, zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00 przy kaplicy. O godz. 16.30 wyjście z pod kościoła parafialnego.
– We wtorek święto św. Bartłomieja, o godz. 9.00 wyjazd Młodzieży na kajaki, do dziś trwają zapisy, koszt wyjazdu to 60 złotych.
– W środę w kościele Matki Bożej o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. O 19.30 w salkach parafialnych Krąg Biblijny.
– W czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Moniki, o godz. 19.00 w salkach katechetycznych spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI – wieczór filmowy.
– W sobotę wspomnienie św. Augustyna, o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę obchodzimy kiermasz parafialny w 632. rocznicę konsekracji naszej świątyni parafialnej. O godz. 10.45 Msza św. w intencji Parafian.