• Zapraszamy dzisiaj o 16.15 na Nieszpory.
• Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia: w poniedziałek, św. Pio; w piątek, św. Wincentego a Paulo; w sobotę, św. Wacława.
• Przyjmujemy już zapisy intencji mszalnych na przyszły rok. Msze urodzinowe będą w drugą niedzielę miesiąca o 10.45, a rocznice ślubu o 12.00.
• Rodzina, która oddaje ikonę w środę, powinna przynieść ją do kościoła Matki Bożej przed Nowenną. Po Mszy św. ikonę przejmuje następna rodzina.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne.
• Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego. Do nabycia są także kalendarze diecezjalne na 2020 r. po 6 zł. oraz kalendarze rolnicze po 27 zł.
• W zakrystii są do odebrania deklaracje dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz dla uczniów klas VI rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania. Ogłoszenie dotyczy osób, które nie brały udziału w spotkaniu w minionym tygodniu. Wypełnienie i złożenie deklaracji jest obowiązkowe.

PONIEDZIAŁEK
– Zapraszamy wszystkich parafian na JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Najpierw na Mszę św. o 18.00, a po niej, do wspólnej modlitwy różańcowej wokół murów miasta.

ŚRODA
– Nowenna do Matki Bożej o 17.30 w kościele Matki Bożej, a po niej Msza św.
– Spotkanie Kręgu biblijnego o 19.00.
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”. Początek przy kościele o 19.00. Będzie to ostatnie spotkanie w tym roku.

CZWARTEK
– Msza św. szkolna o 16.00. Dla dzieci z klas III obecność jest obowiązkowa. Po Mszy św. odbędzie się próba scholi dziecięcej.
– Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

PIĄTEK
– Od tego roku formacyjnego będzie działał przy naszej parafii Ruch Światło – Życie, czyli tzw. Oaza. Opiekunem będzie ks. Piotr. Zapraszamy młodzież od klasy VIII do klasy II szkoły średniej na pierwsze spotkanie, w piątek, o 19.00.

SOBOTA
– Spotkanie dla ministrantów o 9.00, a dla Dzieci Maryi o 10.00.
– Sakrament pokuty o 16.00.

Organizujemy pielgrzymkę do Barda na Dróżki różańcowe w sobotę, 5 października. Wyjazd z dworca autobusowego o 16.30. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.