– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii. Dziś przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na rzecz nyskiego Hospicjum św. Arnolda Jansena, tzw. Dzień Żonkila, akcja ta dzieje się w ramach ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Za tydzień przed kościołem na prośbę Biskupa Ordynariusza zbiórka na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Opolu.
Z tegorocznych skarbonek – jałmużny wielkopostnej zebraliśmy 4027,50 zł, które wpłaciliśmy na konto Caritas Diecezji Opolskiej, jako pomoc Seniorom. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za Wasze ofiarne serca.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo niedzielne.
– W poniedziałek uroczystość ku czci św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, o godz. 18.00 spotkanie scholii.
– We wtorek święto św. Marka, Ewangelisty, w kościele Matki Bożej całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu, dlatego Msze św. w tym dniu, poranna i wieczorna, celebrowane będą w Kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
Wyjątkowo nie będzie w tym tygodniu spotkania Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci I-komunijne i kandydaci do bierzmowania klas VI i VII obecność obowiązkowa!). Po Mszy św. szkolnej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.