– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii.
– Dziś po wszystkich Mszach świętych odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów ku czci św. Krzysztofa. Można wziąć udział w akcji MIVA Polska, składając ofiary na zakup środków transportu dla Misjonarzy.
O godz. 16.15 nieszpory niedzielne
– W środę uroczystość św. Anny, matki Najświętszej Maryi Panny, głównej patronki diecezji opolskiej, o 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
– W czwartek wspomnienie św. Joachima, ojca Najświętszej Maryi Panny po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie świętych Marty, Marii i Łazarza, po wieczornej Mszy św. spotkanie organizacyjne przed naszym festynem parafialnym.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– Do końca tego tygodnia trwa zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zachęcamy do włączenia się w to szlachetne dzieło, które jest wsparciem Polskich Misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata. Zużyty sprzęt można składać do soboty na placu plebanijnym. Materiały zostaną odebrane z Paczkowa w poniedziałek 31. Lipca.
–Zapraszamy do zapisania się na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 13. do 19. Sierpnia. Chętnych prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
– Osoby chętne do upieczenia ciast na nasz sierpniowy festyn parafialny prosimy zapisy na listę w zakrystii.