– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelką Waszą pomoc i Wasze ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Pomocy Ad Gentes.
Dziś także przed kościołem nasza Młodzież rozprowadza Książki, autorstwa m.in. Ks. Piotra Kłonowskiego, pt. Droga Krzyża i Nadziei,. Koszt to 35 zł, całkowity dochód przeznaczony będzie na duszpasterstwo młodzieży naszej Parafii.
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
– W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla Rodziców Młodzieży, która w tym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
O godz. 19.00 próba zespołu ONimY.
– We wtorek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci (dzieci I-komunijne i kandydaci do bierzmowania obecność obowiązkowa!), po nabożeństwie w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
O godz. 19.30 w salkach spotkanie Duszpasterstwa Mężczyzn Orły Nadziei.
– W piątek nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17.15, ponieważ serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 19.00 do kościoła parafialnego na nabożeństwo Drogi Krzyżowej pt.: Ślad Losu – oratorium muzyczne w wykonaniu naszego parafialnego zespołu ONimY.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w kościele parafialnym rozpoczniemy Drogę Krzyżową ulicami Paczkowa. Nie będzie w przyszłą niedzielę nabożeństwa Gorzkich Żali o godz. 16.00.
– W najbliższym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszami św. Róże: NMP Królowej Pokoju, NMP Królowej Wszystkich Świętych, NMP Królowej Męczenników, i św. Charbela.