– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na Misje, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe.
– W trwającym miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
– W poniedziałek o godz. 18.00 próba scholii.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
Po Mszy św. wieczornej w kościele Matki Bożej spotkanie dla Młodzieży klas VII przygotowujące do Bierzmowania.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego – serdecznie zapraszamy.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Dzieci Maryi oraz Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
O godz. 18.00 Msza św. w intencji tegorocznych Pieszych Pielgrzymów na Jasną Górę z grupy „6” Żółtej – po Mszy św. spotkanie na salkach.
Po Mszy św. wieczornej na plebanii spotkanie dla Zelatorów Róż Różańcowych.
– W przyszłą niedzielę dla dzieci naszej parafii organizujemy „Bal wszystkich świętych”. Rodziców prosimy o pomoc dzieciom w wyborze postaci świętego, w którego się wcielą oraz o pomoc w przygotowaniu stroju – przebrania. Początek o godz. 15.00 w kościele parafialnym, skąd przejdziemy pochodem przez Rynek do naszego Domu Kultury, gdzie będzie czekało na dzieci wiele wspaniałych atrakcji.
– W zakrystii i kancelarii parafialnej można nabyć nasz kalendarz parafialny na Nowy 2023 Rok w cenie 10 zł.
– Z bocznych ławek można zabrać puste kartki na listopadowe wypominki. Prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk Zmarłych, za których będziemy się modlić na początku listopada.