– Zapraszamy dzisiaj wszystkich parafian na Nieszpory popołudniowe, podczas których odbędzie się odnowienie Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
– Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne,
dziś w naszej wspólnocie gościmy Ks. dra Roberta Sadlaka, moderatora z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu, kolekta z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium w Opolu. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na remont opolskiej katedry.
– Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, do którego dołączony jest kalendarz – cena gazety 6 zł, dzieciom polecamy najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego z dołączonym lampionem adwentowym do samodzielnego sklejenia.
– Podobnie jak w ubiegłych latach chcemy w czasie tegorocznych Rorat losować różne upominki dla dzieci. Osoby, które chcą przekazać na ten cel symboliczne podarunki prosimy o składanie ich u siostry w zakrystii. Mile widziane będą wzorem ubiegłego roku różnego rodzaju bony i talony dla dzieci od prowadzących działalność gospodarczą, np. darmowe strzyżenie przed świętami lub w karnawale, darmowa pizza itp.

ŚRODA
– godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna.
– Krąg biblijny o 19.00.

CZWARTEK
– Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na Mszę św. szkolną o 16.00. Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. udział jest obowiązkowy.
– Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

PIĄTEK
– O godz. 19.00 spotkanie oazowe dla Młodzieży.

SOBOTA – święto św. Andrzeja Apostoła
– Spotkanie dla ministrantów o 9.00, a dla Dzieci Maryi o 10.00.
– O godz. 11.00 dekanalny kurs na lektora.
– Sakrament pokuty o 16.00.

NIEDZIELA 1 grudnia– I Niedziela Adwentu
– W kościele seminaryjno – akademickim w Opolu odbędzie się ekumeniczna modlitwa młodych – wyjazd z naszej parafii o godz. 14.00, powrót około godz. 21.00, koszt wyjazdu 20 zł, zapisy u ks. Piotra Kłonowskiego

• W sobotę 7 grudnia w klasztorze sióstr św. Józefa odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia. Początek o godz. 12.00 – konferencja, o 13.00 Adoracja z okazją do spowiedzi św. Chętnych prosimy o zgłaszanie się w zakrystii. Tematem będzie „Rachunek Sumienia”.
• W sobotę 7 grudnia organizujemy wyjazd na jarmark adwentowy do Wrocławia.
Koszt wyjazdu 35 zł/os. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej do końca listopada. Wyjazd o godz. 15.00 z dworca PKS, powrót ok 22.00.