– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na Misje, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
– Dziś o godz. 14.00 odbędzie się posiedzenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
O godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe w intencji Misji świętych.
– W ostatnim tygodniu października zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o 16.15, szczególnie tych, którym jeszcze nie udało się w tym miesiącu uczestniczyć w tych nabożeństwach.
– W poniedziałek, o godz. 18.00 spotkanie Scholi młodzieżowej, zapraszamy także dzieci z klas V i VI.
O godz. 19.00 w salkach kolejne Spotkanie Kobiecego Serca, w tej samej formie jak ostatnio, tylko z nowym tematem, zapraszamy wszystkie Panie.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 w salkach Krąg Biblijny – zapraszamy serdecznie.
– W czwartek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej w salkach spotkanie dla kandydatów na Ministranta i Ministrantów oraz dla Dzieci Maryi. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– Na stolikach wyłożone są karki na tegoroczne wypominki, które można składać w zakrystii lub kancelarii, prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk.
– Osoby, które wpłaciły pieniądze na zeszło piątkowy wyjazd do kina w Nysie proszone są o zgłoszenie się w zakrystii i odbiór wpłaconych środków.
– Biblioteka Publiczna w Paczkowie zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 3 do 6 lat wraz z rodzicami po darmowe wyprawki czytelnicze.