– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, z uroczystości Piotra i Pawła na Stolicę Apostolską, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– We wtorek odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy, Msza św. o godz. 18.00 celebrowana będzie w kościele Matki Bożej w intencji wszystkich Parafian. Mszy św. przewodniczył będzie i kazanie odpustowe wygłosi do nas Ks. Piotr Kuc, nasz były wikariusz, obecnie proboszcz Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach i św. Jadwigi Śląskiej w Bolesławiu. Serdecznie wszystkich zapraszamy.
– W środę wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, doktora Kościoła, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
Przez okres wakacyjny nie będzie spotkań Kręgu Biblijnego.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę zapraszamy na poranną Mszę św., przed nią różaniec wynagradzający w ramach I soboty miesiąca.
Od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy, by ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej spotkanie dla Róż Różańcowych.
W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w kościele parafialnym koncert w ramach XXI Paczkowskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej im. Moritza Brosiga Muzyka Ponad Granicami. W koncercie wystąpią: Justyna Bujak (sopran) i Jakub Plewa (organy).
–Zapraszamy do zapisania się na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 13. do 19. Sierpnia. Chętnych prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.