-Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z drugiego dnia świąt na Wydział Teologiczny w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo kolędowe.
– W poniedziałek drugi dzień Świąt Narodzenia Pańskiego, święto św. Szczepana pierwszego męczennika, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.
– We wtorek świętować będziemy nasz Odpust Parafialny ku czci św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Z kazaniem odpustowym gościć będziemy ks. Jacka Olewicza, proboszcza Parafii św. Stanisława w Przylesiu. Msze św. o godz. 8.00, o godz. 10.00 (suma odpustowa) i o 17.00. Zgodnie z tradycją w tym dniu święcić będziemy wino przyniesione przez wiernych do kościoła. Poświęcenie wina będzie się odbywało na koniec każdej Mszy św.
– W środę święto św. Młodzianków, o godz. 9.00 Msza św. w intencji dzieci naszej Parafii ze specjalnym indywidualnym końcowym błogosławieństwem – zapraszamy wszystkie dzieci. Prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą plansze z tegorocznych rorat.
W środę także, po dwuletniej przerwie rozpoczynamy duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Prosimy, by zapoznać się z planem kolędy, który jest wywieszony w gablotkach, wydrukowany na kartkach oraz podany na naszej stronie internetowej. Od poniedziałku do piątku odwiedziny rozpoczynamy od godz. 15.00, a w soboty i niedziele od 14.00. Prosimy w dniu kolędy o czujne wyczekiwanie Gospodarzy, by dać jasny sygnał naszym Ministrantom chęci przyjęcia odwiedzin kolędowych.
– Z racji odwiedzin kolędowych Msze św. w tygodniu celebrowane będą tylko o godz. 6.30.
– W piątek święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
– W sobotę – w ostatnim dniu 2022 roku zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00 w intencji Parafian z dziękczynnym Te Deum.
– W przyszłą niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok.
– Już dzisiaj zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w Orszaku Trzech Króli 6 stycznia.
O godz. 14.00 spotkanie trzech „strumieni” przy kościele Matki Bożej i przemarsz w stronę kościoła parafialnego.