– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii, możemy je złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych. W minioną niedzielę kwesta na rzecz Nyskiego Hospicjum Auxilium wyniosła 2497,39 zł, składamy serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom.
– Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe i święte powołania do służby w Kościele. Pamiętajmy w tym tygodniu o tej intencji w naszych modlitwach, wołając o powołania kapłańskie i zakonne szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na popołudniowe nabożeństwo.
– W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy, po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę przypada pierwsza sobota miesiąca, od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy zgłosić ich w zakrystii lub telefonicznie. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych.
– Od soboty zapraszamy serdecznie na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.15.
– Dziękujemy Różom Różańcowym, które w minionym tygodniu prowadziły modlitwę różańcową pół godziny przed wieczornymi Mszami świętymi.