– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Na stolikach wyłożone są nasze kalendarze parafialne na Nowy Rok w cenie 10 zł.
– Dziś o godz. 10.45 Msza św. w int. Liturgicznej Służby Ołtarza naszej Parafii, podczas której przyjmiemy nowych Ministrantów i Kandydatów na Ministranta. O godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– W środę nabożeństwo popołudniowe i Msza św. wieczorna w kościele Matki Bożej, podczas Mszy św. wieczornej będziemy się modlić w int. naszego Wikariusza Ks. Tadeusza Komorek z ok. Jego 40. r. urodzin.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwsze: czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
– W czwartek święto św. Andrzeja, Apostoła, o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (obowiązkowa dla klas III i kandydatów do bierzmowania), po niej spotkanie dla kandydatów na Ministranta i Marianek. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach kurs psałterzystów.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI .
– W sobotę przed poranną Mszą św. odmówimy Różaniec wynagradzający a po nim 15-minutowe rozważanie jednej z tajemnic różańcowych. Od godz. 8.00 odwiedziny chorych – prosimy, by zgłosić ich w zakrystii. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej spotkanie dla Róż Różańcowych.
– W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy I Niedzielę Adwentu, tradycją wcześniejszych lat już dziś prosimy o przynoszenie drobnych upominków dla dzieci naszej parafii, które będziemy chcieli losować podczas tegorocznych rorat. Mile widziane są także karnety i bony ofiarowane od lokalnych Przedsiębiorców.
Za tydzień po Mszach św. nasza Młodzież będzie rozprowadzała kalendarze adwentowe – ofiary złożone zostaną przekazane na cele duszpasterstwa młodzieży naszej Parafii.
– W przyszłym roku, w terminie 20-28.06.2024, wzorem lat ubiegłych, organizowana będzie pielgrzymka autokarowa do Medziugorie. Więcej informacji i zapisy u Państwa Kubickich w Solarium „Monika” przy ul. Kościelnej. Koszt wyjazdu wyniesie około 800 złotych + 200 €.
– W przyszłym roku, w terminie 01- 04.03.2024 organizujemy autokarową parafialną pielgrzymkę do Wilna. Koszt 1300 zł/os. Szczegóły na plakatach, zapisy w zakrystii lub kancelarii wraz z zaliczką 300 zł.