– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych.
– Dziś świętujemy Odpust Parafialny ku czci św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Z kazaniem odpustowym gościmy ks. dra Sebastiana Krzyżanowskiego. Zgodnie z tradycją w tym dniu święcimy wino przyniesione przez wiernych do kościoła. Poświęcenie wina będzie się odbywało na koniec każdej Mszy św. O godz. 16.15 zapraszamy na kolędowe nabożeństwo popołudniowe.
– W poniedziałek święto św. św. Młodzianków, o godz. 9.00 Msza św. w intencji dzieci naszej Parafii ze specjalnym indywidualnym końcowym błogosławieństwem. Prosimy, by dzieci przyniosły ze sobą plansze z tegorocznych rorat.
– W środę o godz. 18.00 w kościele PARAFIALNYM Msza św. wieczorna a po niej nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
– W czwartek – w ostatnim dniu 2020 roku zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 16.00 w intencji Parafian z dziękczynnym Te Deum.
– W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę, o godz. 16.15 nabożeństwo kolędowe.
– W sobotę wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
– W zakrystii jest do nabycia świąteczny, podwójny numer Gościa Niedzielnego, cena 10 zł.
– Przypominamy, że decyzją Biskupa Opolskiego w związku z panującą epidemią, duszpasterskie odwiedziny kolędowe w tym roku zostały odwołane. Przez najbliższy czas podczas wieczornych Mszy św. w tygodniu będziemy modlili się za mieszkańców poszczególnych ulic naszej Parafii, składając w ich intencji Najświętszą Ofiarę prosząc Bożą Opatrzność o opiekę i zdrowie. Prosimy, by zapoznać się z rozpiską Mszy św. na najbliższy tydzień. Zapraszamy na te Msze św. reprezentantów poszczególnych Rodzin mieszkających przy wyznaczonych ulicach.
– Przypominamy, że do momentu poluzowania obostrzeń sanitarnych wszystkie Msze św. i nabożeństwa, także i Msze św. żałobne za zmarłych (pogrzebowe) są odprawiane tylko w kościele parafialnym. W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.