– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
– W poniedziałek o godz. 18.00 w salkach próba Scholi.

– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci pierwszokomunijne i klasy VI i VII obecność obowiązkowa), po niej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwszy piątek i sobotę miesiąca.
– W piątek o godz. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
O godz. 20.00 w kościele parafialnym Czuwanie Modlitewne dla Młodzieży (Młodzież przygotowująca się do sakramentu Bierzmowania – obecność obowiązkowa).
– W sobotę od godz. 8.00 przedświąteczne odwiedziny chorych, prosimy, by zgłosić ich w zakrystii lub kancelarii.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
O godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.
O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej w kościele spotkanie dla Róż Różańcowych.
O godz. 19.30 w kościele spotkanie organizacyjne dla Rodziców Młodzieży, która w tym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania.
– Mszą św. wieczorną w sobotę rozpoczniemy nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do środy. Wszystkich Parafian prosimy o sumienną obecność na naukach rekolekcyjnych oraz o modlitwę w intencji Księdza Rekolekcjonisty, by ten czas mógł przynieść całej Parafii jak najlepsze owoce. Tegorocznym Rekolekcjonistą będzie Ks. Jakub Bartczak –Duszpasterz Młodzieży Diecezji Wrocławskiej oraz znany i ceniony Muzyk sceny chrześcijańskiego Hip-hopu.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: Pierwsza i Druga Matki Bożej Królowej Polski i Matki Bożej Fatimskiej.
– Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu i Sanktuarium MB w Licheniu (2 – 3 maja br.). Koszt pielgrzymki wynosi 180 zł. Więcej Informacji na plakacie w gablotce. Zapisy wraz z wpłatą w zakrystii lub w kancelarii.