• Zapraszamy dzisiaj wszystkich parafian na Nabożeństwo różańcowe o 16.15, w ostatni dzień trwającego tygodnia misyjnego pomodlimy się w int. misjonarzy;
• Na stolikach są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne,za tydzień kolekta na potrzeby kurii i seminarium duchownego w Opolu.
• W dzisiejszą niedzielę odbywa się liczenie wiernych uczestniczących we Mszach św. oraz przystępujących do Komunii św.
• Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego, do którego dołączona jest płyta z filmem Bernadetta – cena gazety 6 zł. Dzieciom polecamy najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego w cenie 4 zł.

• ŚRODA
– Nowenna o 17.30 w kościele Matki Bożej.
– Krąg biblijny o 19.00.

CZWARTEK
– Zapraszamy wszystkie dzieci przebrane za świętych oraz rodziców i opiekunów na Bal Wszystkich Świętych. Początek w kościele o 16.00, potem nastąpi przejście do domu kultury na dalsze atrakcje.
– Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z okazją do Sakramentu Pokuty

PIĄTEK
– Przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Zapraszamy na Nieszpory za zmarłych o 14.00 w kościele, po nich udamy się procesja na cmentarz.
Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę w tym dniu od południa i w dniu Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych mogą dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. Warunki: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca św., przystąpienie do sakramentu pokuty i przyjęcie Komunii świętej. Wierni, którzy nawiedzą cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada i spełnią powyższe warunki mogą także uzyskać każdego dnia odpust zupełny za zmarłych

SOBOTA
– Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. będą o 6.30; 9.00; 16.00 i o 18.00. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o 17.15!.
– W tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.
– Od godz. 10.00 odwiedziny chorych, prosimy o zapisy w zakrystii.
– O godz. 17.00 w salkach parafialnych nauki przed chrzcielne.
– Zapraszamy na Drogę Krzyżową za zmarłych na cmentarzu o 19.30.