– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Dziś kiermasz parafialny, zapraszamy Was wszystkich na popołudniowy Festyn Parafialny. Początek o godz. 15.00, w planach sporo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych, m.in. quiz o Parafii, dmuchane zamki, wioska wikingów, stoiska gastronomiczne ze smakołykami, losowanie nagród i wiele innych. Zakończenie festynu około godz. 19.00.
Nie będzie dziś nabożeństwa popołudniowego.
Z racji święta przy kościele parafialnym Msza św. o godz. 17.00 dziś celebrowana będzie w kościele Matki Bożej.
– We wtorek o godz. 9.00 z Rynku wyjazd naszych ministrantów na Górę św. Anny, na dwudniowe diecezjalne spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza.
– W środę o 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W najbliższym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca.
– W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii. O godz. 9.00 spod kościoła Matki Bożej ruszamy Rowerową Pielgrzymką do Sanktuarium w Bardzie Śląskim, zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej – zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, by po wakacjach mogli z czystym sercem rozpocząć nowy rok szkolny i katechetyczny.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej spotkanie formacyjne dla Róż Różańcowych.