Poniedziałek, 27 grudnia- święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
6.30 1) Za ++ Stefana i Katarzynę Macyszyn.
2) Za + Edwarda Czyżewskiego w 1. rocznicę śmierci.
10.00 Suma odpustowa: 1) W INTENCJI PARAFIAN.
2) Za + Helenę Kowal w 30. dzień po śmierci.
18.00 1) Za ++ Helenę w 2. rocznicę śmierci i Zdzisława Jung, ++ z rodzin z obu stron.
2) Za ++ rodziców Stefanię i Rudolfa, ++ teściów Olgę i Stanisława, + siostrę Beatę Szmaragowską, ++ z rodziny.

Wtorek, 28 grudnia- święto Świętych Młodzianków, Męczenników
6.30 1) Za ++ Stefana w 1 rocznicę śmierci, córkę Sylwię, męża Stanisława, + Zbigniewa.
2) Za ++ z rodzin Nawłoka i Sawickich.
9.00 1) W intencji dzieci, rodziców z prośbą o Boże bł., zdrowie i opiekę Anioła Stróża.
2) Za ++ rodziców Kazimierę i Stanisława Kubasów wraz z rodzicami i rodzeństwem, ++ teściów Irenę i Bolesława Cichowiczów, Genowefę i Bolesława Kusych.
18.00 W intencji mieszkańców ulic: Jana Pawła II, Wojska Polskiego, Polna, Sienkiewicza, Krótka.

Środa, 29 grudnia – piąty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
6.30 1) Do Bożej Opatrzności w intencji Marty i Ani z okazji urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże bł., zdrowie i dary Ducha Świętego.
2) Za + Stanisława Pieniążek- od rodzin Mazurek i Hanaczowski.
17.30 (kościół Matki Bożej) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
18.00 (kościół Matki Bożej) W intencji mieszkańców ulic: Chopina, Spokojna, Radosna, Mickiewicza, Młyńska, Moniuszki.
19.00 (Kościół Parafialny) KONCERT ŚWIĄTECZNY NIECHAJ ZIEMIĘ ROZŚPIEWA KOLĘDA

Czwartek, 30 grudnia– szósty dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego
6.30 1) Za + Zdzisława Rajewskiego w 7 rocznicę śmierci.
2) Za ++ Stefana Szczotka i syna Adama.
18.00 1) W intencji mieszkańców ulic: Jagiellońska, Pocztowa, Bartosza, Daszyńskiego.
2) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za odebrane łaski w intencji Radosława i Macieja Bobryk z okazji urodzin z prośbą o Boże bł., zdrowie i dary Ducha Świętego.
Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek, 31 grudnia- Św. Sylwestra I, papieża
6.30 1) W intencji dziękczynno-błagalnej Bogu wiadomej za miniony rok, z prośbą o Boże bł., zdrowie w Nowym Roku.
2) W intencji dziękczynnej za otrzymaną łaskę zdrowia w pewnej intencji Bogu wiadomej.
16.00 1) ZA PARAFIAN
2) Za + ojca Tadeusza Wrześniaka w kolejną rocznicę śmierci, ++ z rodziny.
3) Za + Jana Symula w 2 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Symula.

Sobota, 1 stycznia- Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok
8.00 Za + Stanisława Głodek w 1 rocznicę śmierci, ++ z rodziny: Janinę, Józefa, Ryszarda, Czesława.
9.15 (kościół Matki Bożej) Do Bożej Opatrzności, Matki Bożej NP. z podziękowaniem za otrzymane łaski w intencji Lucyny i Jana Jachyra w 50 rocznicę sakramentu małżeństwa z prośbą o dalsze Boże bł., zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia.
10.45 1) Za ++ Marię i Stanisława Stępień oraz Stefanię Rajewską.
2) Za + Józefę Gaweł w 3 rocznicę śmierci, ++ z rodziny Gaweł i Worek.
12.00 1) Za ++ Franciszka Gaweł 29 rocznicę śmierci oraz syna Adama Gaweł.
2) Za ++ Genowefę i Emila Gardas oraz ++ z rodziny.
17.00 Intencja zbiorowa za zmarłych: Za ++ Jana Obidowicz- od kuzynki Pauliny z mężem z Komornik, Marię Stańco- od siostry Zofii z rodziną, rodziców Janinę i Bronisława; ++ z rodziny Bieleń, Antoninę i Jana, męża Mariana; ++ z rodziny Biniek, Marię Poręba, Janinę Hmer, chrześniaka Piotra, swata Stanisława, Mieczysława Nowak.

Niedziela, 2 stycznia- II Niedziela po Narodzeniu Pańskim
8.00 1) Za ++ rodziców Anielę i Władysława Małochleb.
9.15 (kościół Matki Bożej) 1) Za + Andrzeja Salachna.
10.45 1) Za ++ rodziców Genowefę i Edwarda Malarczyków, brata Zbigniewa z żoną Marią.
2) Za ++ Mieczysława Dregan, Danutę i Eugeniusza, ++ rodziców z obu stron.
12.00 1) Za nowo ochrzczonych.
2) Za + ojca Jana Zwolińskiego.
16.15 Nabożeństwo kolędowe.
17.00 Za + męża Sylwestra Sikorskiego w 3 rocznicę śmierci, ++ rodziców, rodzeństwo oraz kuzynkę Teresę Ciszewską.