– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, w przyszłą niedzielę na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocny. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły Roku Liturgicznego. Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo majowe.
– Do środy zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– W poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, o 18.00 próba scholii.
– W środę święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca, zachęcamy do przystąpienia do Sakramentu Pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej.
– W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana, o godz. 16.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. szkolnej spotkanie dla Marianek i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy, o godz. 6.00 z Rynku wyjazd Róż Różańcowych na Pielgrzymkę do Częstochowy.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
– W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
– Odwiedziny Chorych z Komunią św. odbędą się dopiero za dwa tygodnie a więc w sobotę 10. Czerwca.
– Młodzież chętną do wyjazdu na Spotkanie Modlitewne w Lednicy prosimy o kontakt po Mszy św.
– Młodzież chętną do wyjazdu na Festiwal Życia w Kokotku – młodzieżowe spotkanie od 3 do 9 lipca również prosimy o kontakt z ks. Tadeuszem.
– Zapraszamy dzieci od klasy 5 wzwyż do zapisania na się na 5 – dniową Oazę organizowaną przez naszą Parafię w dniach 20 – 25 lipca w Kudowie – Zdroju. Koszt wypoczynku 500 zł, zapisy do końca miesiąca u Ks. Tadeusza.