– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
Po Mszach świętych można nabyć nasz kalendarz parafialny na Nowy 2024 Rok w cenie 10 zł.
– Dziś o godz. 15.00 modlitwą w kościele parafialnym rozpoczniemy „Bal Wszystkich Świętych”, z kościoła przejdziemy do naszego Domu Kultury, gdzie, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie czekało na nasze dzieci wiele dobrych wydarzeń.
O godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe.
– W poniedziałek i wtorek zapraszamy na nabożeństwa różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
– Na stolikach są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych. Prosimy o wyraźny zapis imion i nazwisk. Różaniec za Zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach będzie odmawiany codziennie od czwartku o godz. 17.15, w niedzielę o godz. 16.15.
– W związku z tym, że w najbliższym tygodniu obchodzimy Uroczystość Wszystkich świętych, spotkania formacyjne przed Bierzmowaniem dla uczniów klas VII odbędą się dopiero w następnym tygodniu.
– We wtorek o godz. 19.00 w kościele parafialnym zapraszamy na modlitewny Wieczór Uwielbienia ze Świętymi, serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian.
– W środę uroczystość Wszystkich Świętych, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę: 8.00, 9.15 (k-ł MB), 10.45, 12.00 i 17.00. O godz. 14.00 na cmentarzu nabożeństwo różańcowe ze stacjami w intencji zmarłych, początek przy kaplicy cmentarnej – bardzo prosimy o pobożny udział w tej modlitwie. Po nabożeństwie będzie możliwość poświęcenia nagrobków.
Wierni, którzy nawiedzą cmentarz w dniach od 1 do 8 listopada mogą dostąpić odpustu zupełnego za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden raz w ciągu dnia. Warunki: modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i dowolna modlitwa w intencjach Ojca św., przystąpienie do Sakramentu Pokuty i przyjęcie Komunii świętej.
– W czwartek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze św. o godz.: 6.30; 9.00; 16.00 i 18.00. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o 17.15!. W tym dniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
O godz. 19.30 na cmentarzu nabożeństwo Drogi Krzyżowej za Zmarłych.
– W tym tygodniu przeżywać będziemy pierwsze: czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę wspomnienie św. Karola Boromeusza, od godz. 8.00 odwiedziny Chorych, prosimy, by zgłosić ich w zakrystii lub kancelarii. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne. O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych, po niej spotkanie dla Żywego różańca.