– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii, w środę na zakończenie rekolekcji parafialnych na potrzeby duszpasterskie ks. Rekolekcjonisty.
– Dziś pierwszy dzień naszych rekolekcji parafialnych, które potrwają do środy. Witamy w naszej wspólnocie Ks. Jakuba Bartczaka, który poprowadzi nas drogami rekolekcyjnych rozważań. Życzymy Ks. Jakubowi światła Ducha Świętego oraz tego, by pośród nas czuł się jak najlepiej. Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
– Dziś po Mszach nasze Marianki będą rozprowadzały palmy do poświęcenia na przyszłą niedzielę.
– W poniedziałek Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 i 18.00.
O godz. 18.00 w salkach próba Scholi.
O 19.00 w kościele nauka stanowa dla wszystkich należących do modlitewnych grup parafialnych (Róże Różańcowe, Straż Honorowa NSPJ, Grupa św. Józefa, Krąg Biblijny).
– We wtorek Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 i 18.00.
O 16.30 w salkach spotkanie dla I grupy kandydatów do bierzmowania z klas VII.
O 19.00 w kościele nauka stanowa dla Młodzieży naszej parafii, szczególnie dla Młodych, którzy uczą się w szkołach poza Paczkowem.
– W środę ostatni dzień rekolekcji parafialnych, Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 8.30 i 18.00.
Uwaga! O godz. 17.30 w kościele Parafialnym Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. Kolekta z tego dnia przeznaczona zostanie na cele duszpasterskie Ks. Rekolekcjonisty.
– W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
O godz. 19.00 sotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 14.00 w klasztorze Sióstr św. Józefa spotkanie Grupy św. Józefa.
O godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.
O godz. 19.00 w kościele parafialnym spektakl w wykonaniu Teatru A z Gliwic zatytułowany PASJA – wydarzenie to może się odbyć dzięki współpracy z Gminą Paczków oraz z Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Paczkowie i dofinansowaniu z jest ze środków Gminnego Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych.
– W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Męki Pańskiej – Niedzielę Palmową.
O godz. 10.30 przy klasztorze sióstr rozpoczniemy pierwszą stację obrzędów tej niedzieli, następnie procesyjnie przejdziemy do kościoła parafialnego. Zachęcamy wszystkich do licznego uczestnictwa w tych obrzędach. Przed Mszami św. nasze Marianki będą rozprowadzały Palmy do poświęcenia – złożone ofiary przeznaczone zostaną na duszpasterstwo Dzieci Maryi naszej parafii.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: Pierwsza i Druga Matki Bożej Królowej Rodzin.