– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii – jako kolekta remontowa.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, po nim wymiana biletów Straży Honorowej NSPJ.
– Dziś także serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 18.00 do kościoła Matki Bożej Nieustającej Pomocy na koncert w ramach XX Paczkowskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej im. Moritza Brosiga. Wystąpią: Łukasz Dyczko – saksofon i Przemysław Chałupka – akordeon.
– W środę wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
– W czwartek przypada pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
– Zachęcamy do wzięcia udziału w Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 14 do 20 sierpnia. Chętnych prosimy o zapisy na listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. Róże: NMP Królowej Wszystkich Świętych oraz NMP Królowej Męczenników.
– Podobnie jak w ubiegłych latach zachęcamy do przyłączenia się do akcji Oczyść dom i świat z elektrośmieci, która wspiera polskich Misjonarzy na Wschodzie. Od najbliższej środy do soboty będzie można przynosić na plac plebanijny zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.