• Zapraszamy dzisiaj wszystkich parafian na Nabożeństwo różańcowe o 16.15, w intencji zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach.
• Od poniedziałku codziennie o godz. 17.15 odmawiany będzie różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne,
za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
• Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego– cena gazety 6 zł. Dzieciom polecamy najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego w cenie 4 zł.
• Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz I szkoły średniej.
– Klasy VIII ze szkoły nr 2 we wtorek o 16.00.
– Klasy VIII ze szkoły nr 3 we wtorek o 16.45
– Szkoła średnia: grupa 1 w czwartek o 19.30; grupa 2 w sobotę o 19.00.

ŚRODA
– O godz. 17.15 w kościele Matki Bożej Nowenna połączona z różańcem za zmarłych.
– Krąg biblijny o 19.00.

CZWARTEK – pierwszy czwartek miesiąca
– Zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej na Mszę św. szkolną o 16.00. Dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. udział jest obowiązkowy.
– Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

– O godz. 19.00 spotkanie oazowe dla Młodzieży.

SOBOTA – święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
– Spotkanie dla ministrantów o 9.00, a dla Dzieci Maryi o 10.00.
– Sakrament pokuty o 16.00.

• W sobotę 23 listopada odbędą się pierwsze przymiarki dzieci komunijnych w salce katechetycznej – chłopcy godz. 10.30, dziewczynki godz. 11.00. Prosimy wziąć ze sobą zadatek 50 zł.
• W sobotę 23 listopada organizujemy wyjazd do teatru w Opolu na spektakl pt. Wątpliwość. Wyjazd o godz. 15.00 z dworca PKS. Koszt wyjazdu 65 zł/os. Liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o zapisy do piątku w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W październiku:
– sakrament chrztu św. przyjęli: Olivier Salachna, Maria Ciapała, Antoni Kluba. Natalia Sroczyk
– do wieczności odeszli:+ Helena Decowska, + Jan Sury, + Jan Brandys, + Jan Kargol, + Anna Sowula, + Stanisława Kołodziej, + Tadeusz Pokrętowski, + Aleksandra Pawelec, + Aleksander Jakus, + Anna Caputa, + Marek Szpanko, + Tadeusz Rechlik,
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …