– Dziś IV Niedziela Wielkanocna, tzw. Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna tydzień modlitw o nowe i święte powołania do służby w Kościele. O godz. 10.45 Msza św. w int. Ojczyzny zamówiona przez nasz Urząd Miasta.
– W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca.
– W piątek uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski.
– Przypominamy, że do czasu złagodzenia przepisów dotyczących ilości wiernych podczas zgromadzeń liturgicznych nasz kościół parafialny pozostaje jedynym używanym do liturgii kościołem w Paczkowie. W nim celebrowane są Msze św. żałobne za zmarłych (od 1 maja również z trumną lub urną), środowe popołudniowe nabożeństwa ku czci MBNP oraz niedzielne Msze św. o godz. 9.15.
Kościół Matki Bożej jest od poniedziałku do soboty w ciągu dnia otwierany, do indywidualnej osobistej modlitwy.
– Od poniedziałku do soboty o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła parafialnego na godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z możliwością skorzystania z sakramentu Pokuty i Pojednania.
Do dnia 24 maja w mocy pozostaje dyspensa Biskupa opolskiego od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej i świątecznej. Osoby pozostające w domach zachęcamy do wspólnej modlitwy transmitowanej na żywo przez Internet z naszego kościoła, lub na żywo za pośrednictwem telewizji lub radia.
– W rozpoczętym miesiącu maju zapraszamy serdecznie na nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 16.15.
– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego.
– W minionym miesiącu zmarli nasi Parafianie: + Ewa Ankowska l. 80, + Jerzy Sowula l. 69, + Józef Derylak l. 68, + Jadwiga Pudo, l. 93, + Stanisława Kowalska, l. 82, + Janusz Muszik, l. 55, + Grzegorz Ogiński, l. 71, + Henryk Sulikowski, l. 88, + Urszula Pasionek, l. 62, + Kazimierz Fedorowicz, l. 72, + Jadwiga Partyka, l. 67, + Wit Lotz, l. 88, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…