Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych.

Dziś po nabożeństwie popołudniowym zmiana biletów Straży Honorowej NSPJ.

W środę uroczystość Objawienia Pańskiego, porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę, pod koniec każdej Mszy św. poświęcenie wody, kredy i kadzidła. Z uwagi na czas epidemiczny prosimy by przynieść ze sobą wodę w słoiczkach, którą poświęcimy. Kolekta z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona będzie na Misje.

W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy, by zgłosić ich w zakrystii lub telefonicznie. O godz. 14.00 w kościele parafialnym Msza św. w int. Grupy Modlitewnej
św. Józefa. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.

– W przyszłą niedzielę przypada niedziela Chrztu Pańskiego, o godz. 15.30 Nabożeństwo KOLĘDOWE z towarzyszeniem Orkiestry Dętej ze Złotego Stoku.

W zakrystii jest do nabycia świąteczny, podwójny numer Gościa Niedzielnego, cena 10 zł.

Przypominamy, że decyzją Biskupa Opolskiego w związku z panującą epidemią, duszpasterskie odwiedziny kolędowe w tym roku zostały odwołane. Przez najbliższy czas podczas wieczornych Mszy św. w tygodniu będziemy modlili się za mieszkańców poszczególnych ulic naszej Parafii, składając w ich intencji Najświętszą Ofiarę prosząc Bożą Opatrzność o opiekę i zdrowie. Prosimy, by zapoznać się z rozpiską Mszy św. na najbliższy tydzień. Zapraszamy na te Msze św. reprezentantów poszczególnych Rodzin mieszkających przy wyznaczonych ulicach.

Przypominamy, że do momentu poluzowania obostrzeń sanitarnych wszystkie Msze św. i nabożeństwa, także i Msze św. żałobne za zmarłych (pogrzebowe) są odprawiane tylko w kościele parafialnym. W tym trudnym czasie nie ustawajmy i gorliwie trwajmy na modlitwie przez wstawiennictwo św. Rocha o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.