– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii, z przyszłej niedzieli na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– W  poniedziałek, o godz. 19.00 próba zespołu ONimY.
– W środę święto św. Tomasza, Apostoła, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. Przez okres wakacyjny nie będzie spotkań Kręgu Biblijnego.
– W najbliższym tygodniu będziemy przeżywać pierwsze: czwartek, piątek i sobotę miesiąca, zachęcamy do przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania oraz uczestnictwa we Mszach świętych.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych, prosimy, by ich zgłosić w zakrystii lub kancelarii.
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
– W przyszłą niedzielę nie będzie nabożeństwa popołudniowego, natomiast o godz. 18.00 do kościoła parafialnego zapraszamy na koncert w ramach XXII Paczkowskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej im. Moritza Brosiga Muzyka Ponad Granicami.
– Zapraszamy do zapisania się na Diecezjalną Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 11. do 17. Sierpnia. Chętnych prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej.