– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii. Dziękujemy rolnikom i działkowcom naszej parafii za wykonanie dożynkowej dekoracji w kościele parafialnym oraz złożone ofiary, które dołożone zostały do ofiar na remont salki katechetycznej.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo popołudniowe.
– We wtorek wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy, patronki diecezji opolskiej.
O godz. 8.00 Msza św. o światło Ducha Świętego dla dzieci i młodzieży w nowym roku szkolnym i katechetycznym. Pół godziny przed Mszą św. okazja do spowiedzi św.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
– W czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
O godz. 16.00 w kościele spotkanie organizacyjne dla rodziców przed tegoroczną Komunią św.
Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek o godz. 19.00 Msza św. Młodzieżowa. Dla młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania oraz uczniów klas 6-8 obecność obowiązkowa.
– W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem – prosimy, by zgłosić ich w zakrystii.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
O godz. 17.00 nauki przed chrzcielne.
Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego – w nim szeroko opisana historia znanego nam z pielgrzymowania Sanktuarium Maryjnego w Bardzie Śląskim. Dla dzieci jest już najnowszy numer Małego Gościa Niedzielnego, do którego dołączone są naklejki na zeszyty.