– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie naszej Parafii, które możemy złożyć do koszyków wystawionych przy ołtarzach bocznych.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo popołudniowe.
– We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie określane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30 i 18.00. Pod koniec każdej Mszy św. błogosławieństwo świec. W tym dniu obchodzimy także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, pamiętajmy w tym dniu szczególnie o Siostrach Zakonnych św. Józefa, które posługują w naszym Mieście. Podczas Mszy św. godz. 18.00 Siostry odnowią swoje zakonne przyrzeczenia.
– W środę wspomnienie św. Błażeja, po porannej i wieczornej Mszy św. dla chętnych specjalne błogosławieństwo gardła ku jego czci.
W kościele parafialnym po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prosimy, by przed Mszą św. przynieść karteczki na nowennę z wypisanymi prośbami i podziękowaniami.
O godz. 19.00 w kościele parafialnym spotkanie modlitewne Kręgu Biblijnego.
– W tym tygodniu przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca, zachęcamy do przystąpienia do Sakramentu Pokuty i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, pod koniec Mszy św. błogosławieństwo wody i chleba ku czci św. Agaty.
– W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych – prosimy zgłosić ich w zakrystii lub telefonicznie.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św. – szczególnie przypominamy o niej kandydatom przygotowującym się do Sakramentu Bierzmowania.
O godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych.
Po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych.
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m.in.: o świętych, którzy udowodnili, że z młodzieżą można wspaniale pracować. Oraz próba odpowiedzi na pytanie, dlaczego także i w dzisiejszych czasach tysiące kobiet i mężczyzn zamykają się i modlą za kratami klasztorów klauzurowych?
– Przypominamy, że na czas remontu kruchty wejście od strony parku będzie nieczynne. Prosimy by w związku z tym wychodząc z naszej świątyni zachować warunki sanitarne i starać się wychodzić bez niepotrzebnego kumulowania się i ścisku w jedynym używanym wyjściu.