Poniedziałek, 4 stycznia
6.30 1) Za + Andrzeja Biernat (6. greg.).
2) Za ++ żonę Lidię Wiśniewską-Wicher, rodziców z obu stron i brata Romana Wicher.
18.00 1) W intencji mieszkańców ulic: Armii Krajowej, Staszica, Poniatowskiego, Okrzei, Witosa i 1 Maja
2) Za + Janusza Rudko w 5. rocznicę śmierci.

Wtorek, 5 stycznia
6.30 1) Za + Andrzeja Biernat (7. greg.).
2) Za + Zofię Śliwka – od Róży różańcowej Matki Bożej Królowej Pokoju.
18.00 1) W intencji mieszkańców ulic: Konopnickiej, Kochanowskiego, Żeromskiego, Dąbrowskiego, Robotniczej, Spacerowej, Akacjowej, Klonowej, Kwiatowej, Wiśniowej, Różanej, Słonecznej, Widokowej, Ogrodowej.
2) Za + syna Ryszarda Huziuk.

Środa, 6 stycznia – uroczystość Objawienia Pańskiego
8.00 1) Za ++ Paulinę Kaczor i Mariannę Rajfur – od Larysy.
2) Za ++ męża Edwarda Hebel oraz teściów, szwagierki i szwagrów z rodziny Hebel.
9.15 (kościół parafialny) O zdrowie i błogosławieństwo dla wnuków i prawnuków.
10.45 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla rodzin Bobryk i Sołtysek.
2) Za + Andrzeja Biernat (8. greg.).
12.00 1) Za ++ rodziców Bronisławę i Jana Skotnickich oraz ++ z rodziny.
2) Za + Józefę Gaweł w kolejną rocznicę śmierci.
16.15 Nieszpory.
17.00 O błogosławieństwo i zdrowie w Nowym Roku dla rodziny oraz dzieci i wnuków, a także za ++ syna Alana (w 17. rocznicę śmierci) oraz babcię i dziadka.

Czwartek, 7 stycznia
6.30 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za miniony rok oraz z prośbą o dalszą opiekę dla rodziny Pajestków.
2) Za + Andrzeja Biernat (9. greg.).
18.00 1) W intencji mieszkańców ulic: Wyspiańskiego, Norwida, Prusa, Reymonta, Górniczej, Sobieskiego, Cisieckiej, Mostowej, Składowej, Kolejowej, Dworcowej i Narutowicza.
2) Za ++ Domicelę i Adama Trojanowskich oraz ++ z rodziny.
3) Za + Janinę Drobną – od rodziny Kujawskich.
Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek, 8 stycznia
6.30 1) – od Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
2) Za + Andrzeja Biernat (10. greg.).
3) Za ++ mamę Bronisławę Sury (w 1. rocznicę śmierci) i Krzysztofa Sury.
18.00 1) W intencji mieszkańców ulic: Emilii Plater, Wrocławskiej, Rynku, Kościelnej, Krasińskiego, Słowackiego, Kołłątaja, Piastowskej, Sikorskiego.
2) Za ++ rodziców Wandę i Stanisława Wilczęga oraz Marię i Władysława Kalfas.

Sobota, 9 stycznia
6.30 1) Za + Andrzeja Biernat (11. greg.).
2) Za ++ syna Sebastiana Widacha (w 9. rocznicę śmierci) i mamę Ewę.
18.00 Za ++ Janinę Smuk i Krystynę Olewicz.

Niedziela, 10 stycznia – święto Chrztu Pańskiego
8.00 Za ++ rodziców Anielę i Władysława Małochleb.
9.15 (kościół parafialny) 1) Za + Andrzeja Biernat (12. greg.).
2) Za ++ mamę Stanisławę Woźniak (w 20. rocznicę śmierci) i Jana Woźniaka oraz ++ z rodziny.
10.45 1) Rocznice urodzin:
2) Za + Halinę Kucharską.
12.00 1) Rocznice ślubu: Marta i Andrzej Tomiccy (10.), Agata i Andrzej (30.), Beata i Andrzej Sewera (30.), Maria i Józef Krzywy (60.), Maria i Paweł Maciboch (60.).
2) Za ++ rodziców Cecylię i Antoniego Masztalerczuk.
15.30 Nabożeństwo KOLĘDOWE z towarzyszeniem Orkiestry Dętej ze Złotego Stoku.
17.00 Za + Mariana Biniek – od chrześniaka Jana z żoną.