– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie naszej Parafii.
Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
W trwającym miesiącu październiku zapraszamy wszystkich parafian na Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu o 17.30, a w niedziele o 16.15. W środy wieczorem w kościele Matki Bożej będzie Nowenna połączona z modlitwą różańcową.
– W poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.
– W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie spotkania Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna. Po Mszy św. szkolnej spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci klas III, których dzieci w przyszłym roku przystąpią do I Komunii świętej.
O godz. 19.00 spotkanie zespołu muzycznego.
Po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek o godz. 19.00 w cyklu #MŁODEPIĄTKI spotkanie dla Młodzieży naszej Parafii.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi świętej.
– Zapraszamy dzieci naszej Parafii, by dołączyły do grona Liturgicznej Służby Ołtarza (Dzieci Maryi i Ministrantów).
– Do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego a w nim m.in.:
* Boży geniusz – o nawracaniu rodziców, kulturze selfie i recepcie na udane życie opowiada Antonia Salzano Acutis, matka sługi Bożego Carla Acutisa. Beatyfikacja włoskiego nastolatka odbędzie się 10 października w Asyżu.

Drodzy Parafianie!
Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wiernym uczestniczącym w liturgii w kościele oraz o zasadzie dystansowania się wiernych przebywających na zewnątrz. Przypominamy również, że przyjmujący Komunię św. na rękę powinni spożyć ją przed odejściem od ołtarza. Trwajmy na modlitwie o ustanie epidemii, za jej ofiary, za chorych oraz tych, którzy niosą im pomoc.

W minionym miesiącu zmarli nasi Parafianie:
+ Elżbieta Kastelik, l. 76, + Maria Wojsław, l. 84, + Marta Starzyk, l. 79, + Krzysztof Klimonda, l. 64, + Bronisława Palmowska, l. 93 – jej pogrzeb odbędzie się we wtorek 06.10.br. o godz. 12.30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…