• Zapraszamy dzisiaj o 15.00 na nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie zmiana Biletów Straży Honorowej NSPJ.
• Wspomnienia liturgiczne: święto Przemienienia Pańskiego, we wtorek; św. Dominika, w czwartek; św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek i św. Wawrzyńca, w sobotę.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Za tydzień kolekta na remont okien witrażowych.
• W kancelarii przyjmujemy zapisy na 43. Pieszą Pielgrzymkę Opolską na Jasną Górę. Koszt znaczka 40 zł. Bagaż płatny przy nadaniu przed wyjściem, koszt 45 zł. Można się także zapisać na autobus tam i z powrotem. Koszt 50 zł.
• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

ŚRODA
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”. Początek przy kościele o 19.30.

CZWARTEK
– Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

PIĄTEK
– Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej o 19.00 na plebanii.

SOBOTA
– Sakrament pokuty o 16.00.

W imieniu ojców redemptorystów zapraszamy 13 sierpnia na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o 20.00 w małym kościele, w czasie której zostanie poświęcona ikona Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która od 14 sierpnia do 7 października będzie odwiedzała rodziny naszej parafii. Po Mszy św. procesja i różaniec wokół paczkowskich murów. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec na procesję.

W miesiącu lipcu:
– sakrament chrztu św. przyjęli: Milan Dybiak, Wiktor Michalik i Zofia Duc.
– do wieczności odeszli: + Józef Wydra, l. 64, + Halina Trojanowska, l. 66, + Stanisław Kurowski, l. 71, + Wacław Szczygielski, l. 73, + Stanisława Berko, l. 77, + Halina Podgórska, l. 53, + Janina Bilińska, l. 80, + Józef Zając, l. 73, + Zofia Skonieczna, l. 90, + Stefan Kosek, l. 69, + Zenobia Oleszko, l. 84, + Marian Biniek, l. 82. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek
o 10.00. Obrzęd na cmentarzu o 11.30. + Ewa Szweda, l. 61. Msza św. pogrzebowa we wtorek o 9.00. Obrzęd na cmentarzu o 10.30. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …