– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii, jako kolekta remontowa. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na kościół na Wschodzie.
– W zakrystii i kancelarii parafialnej są do nabycia nasze parafialne kalendarze na przyszły rok, świece Caritas, jako Wigilijne dzieło pomocy dzieciom oraz opłatki.
– Podajemy skład nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej wybranej w ramach zeszłoniedzielnego głosowania oraz z nominacji ks. Proboszcza:
s. Wera Bocheńska – Przełożona Sióstr Zgromadzenia św. Józefa w Paczkowie, Paweł Hebel, Artur Rolka, Ilona Lis, Norbert Cyganek, Katarzyna Paluch, Martyna Maluch, Sylwia Szczotka, Danuta Harmata, Alina Janus, Iwona Betlejewska, Piotr Kalka, Teresa Ligocka, Rafał Wielgus, Adam Majewski, Tomasz Mazur, Jacek Sitarczuk, Romualda Francuz, Edyta Kucharska, Anna Jakubiszyn.
We wtorek o godz. 18.00 w salkach katechetycznych zapraszamy nowo wybranych na krótkie spotkanie robocze, w ramach którego ze swojego grona wybiorą jedną osobę, która będzie należała do Parafialnej Rady Ekonomicznej. Przypominamy, że z nominacji ks. Proboszcza do Parafialnej Rady Ekonomicznej zostali wybrani: Urszula Przewrocka, Anna Trawińska, Amelia Wolska, Leszek Kubicki, Mateusz Maluch.
Dnia 12. grudnia odbędzie się zaprzysiężenie nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej podczas nabożeństwa popołudniowego.
– W naszej parafii witamy Ks. Waldemara Stanuch, który dekretem Biskupa Opolskiego został mianowany Wikariuszem naszej Parafii w miejsce Ks. Piotra Kuca. Życzymy Księdzu Waldemarowi obfitości Darów Ducha Świętego na czas posługi w naszej wspólnocie.
– Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Roratach, które są celebrowane w naszym kościele od poniedziałku do soboty z podziałem na dorosłych i dzieci:
o RORATY dla DOROSŁYCH poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 6.15
o RORATY dla DZIECI poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o godz. 17.00,
w środę o godz. 6.15, a w sobotę o 8.00.
– Podobnie jak w ubiegłych latach w czasie tegorocznych Rorat losujemy różne upominki dla dzieci. Osoby, które chcą przekazać symboliczne podarunki jako nagrody roratnie prosimy o składanie ich u siostry w zakrystii.
– W poniedziałek wspomnienie św. Mikołaja, biskupa, o godz. 18.00 w salkach spotkanie scholi.
– We wtorek wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, o godz. 18.00 w salkach robocze posiedzenie nowo wybranej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
– W środę uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św., podczas której Dzieci Maryi odnowią swoje przyrzeczenia oraz przyjmiemy do grona Dzieci Maryi naszej Parafii nowe dziewczynki.
O godz. 19.00 w salkach Krąg Biblijny – zapraszamy serdecznie.
– W czwartek o godz. 16.30 w salkach parafialnych spotkanie dla Dzieci Maryi. Po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów, Ministrantów i Kandydatów.
– W piątek o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 8.00 Msza św. roratnia dla dzieci, w czasie której będziemy się modlili w int. naszego Wikariusza Ks. Piotra Kłonowskiego w dniu Jego urodzin. O godz. 14.00 w klasztorze spotkanie Grupy św. Józefa. O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.