– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, na pomoc Caritas ofiarom wojny w Ukrainie zebraliśmy 2693 złote. Kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na  Misyjne Dzieło Pomocy Pomocy Ad Gentes.
– Dziś o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
– W poniedziałek o godz. 18.00 spotkanie scholii.
Po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjno – organizacyjne dla Rodziców uczniów klas VIII, którzy 15 kwietnia mają przyjąć Sakrament Bierzmowania.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna w intencji KOBIET w dniu Ich święta.
O godz. 19.00 zapraszamy do salki katechetycznej na spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna dla dzieci (dzieci I-komunijne i kandydaci do bierzmowania obecność obowiązkowa!) po Drodze Mszy szkolnej w salkach spotkanie dla Dzieci Maryi i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Młodzieży w kościele parafialnym Kamienicy.
– W sobotę o godz. 14.00 Siostry ze gromadzenia św. Józefa zapraszają do swojego klasztoru na spotkanie Grupy św. Józefa. O godz. 16.00 okazja do Sakramentu Pokuty i Pojednania.