– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, za tydzień kolekta remontowa na potrzeby naszej parafii.
– W rozpoczętym miesiącu czerwcu po wieczornych Mszach św. odprawiamy krótkie nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, serdecznie wszystkich zapraszamy.
– Do czwartku włącznie trwa Oktawa Bożego Ciała. Po Mszach św. wieczornych odbywają się procesje wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy także dziewczynki do sypania kwiatów.
– Dziś procesja w trakcie popołudniowego nabożeństwa o godz. 16.15.
– Dziś po popołudniowym nabożeństwie zmiana biletów Straży honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i spotkanie w salce dla wszystkich członków Straży honorowej i tych, którzy chcieliby do niej dołączyć. Zapraszamy!
– Prosimy członków Żywego różańca o podjęcie po majowej przerwie codziennej wspólnej modlitwy różańcowej przed wieczorną Mszą św., według rozpiski zamieszczonej w gablotkach.
– W poniedziałek o godz. 6.30 Msza św. w intencji naszego Wikariusza Ks. Piotra Kuca w dniu jego urodzin, serdecznie zapraszamy.
O godz. 16.00 i 17.00 próby dla Młodzieży przed bierzmowaniem.
– We wtorek o godz. 16.30 i 18.30 w kościele parafialnym Sakramentu Bierzmowania dla naszej Młodzieży będzie udzielał ks. Bp Paweł Stobrawa, biskup pomocniczy.
Z tej racji, że podczas uroczystości bierzmowania w kościele będzie mogła być tylko Młodzież bierzmowana, jej rodzice oraz świadek, Msza św. wieczorna dla Parafian w tym dniu i w środę będzie celebrowana w kościele Matki Bożej.
– W środę o godz. 16.30 i 18.30 w kościele parafialnym Sakramentu Bierzmowania dla naszej Młodzieży będzie udzielał ks. Bp Ordynariusz Andrzej Czaja.
W kościele Matki Bożej o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
Wyjątkowo w tym dniu nie będzie spotkania dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcimy przyniesione do kościoła wianki. Obrzęd ten jest związany z wdzięcznością Panu Bogu za dary, które od Niego otrzymujemy, m.in. za kwiaty i zioła. Po procesji zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
O godz. 19.00 Msza św. dla Młodzieży, po niej spotkanie w salkach cyklu #MłodePIĄTKI.
– W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
O godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę o godz. 18.00 w kościele parafialnym rozpoczniemy różaniec fatimski.
– Już dziś zapraszamy członków Żywego Różańca na Mszę św. w ich intencji oraz na spotkanie integracyjne po Mszy w sobotę 19 czerwca o godz. 18.00.
– W minionym miesiącu zmarli nasi Parafianie:
+ Anna Kimso l. 85, + Małgorzata Cisek l. 64, + Bogusław Roman l. 65, + Franciszka Piętoń l. 91, + Agnieszka Dziopa l. 46, + Piotr Sury l.62, Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…