• Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi o 15.00. Przed nabożeństwem zmiana Biletów Straży Honorowej.
• Kancelaria parafialna w lipcu i w sierpniu będzie czynna w poniedziałki 15.30 – 17.00 i w czwartki 8.00 – 9.30.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Za tydzień kolekta na remont okien witrażowych
• Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

ŚRODA
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”, czyli dziesiątka Różańca, a po niej pięć okrążeń wokół murów. Początek przy kościele o 19.30.

– Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.

– Sakrament pokuty o 16.00.

• Organizujemy Parafialną Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15 – 22 lutego 2020 r. Program jest wywieszony w gablocie na zewnątrz. Koszt 3450 zł. Zapisy przyjmujemy do końca września.

– sakrament chrztu św. przyjęli: Alan Wejchenig, Pola Wilk, Piotr Ałabisz, Amelia Łajczak i Oliwier Kunert.
– do wieczności odeszli: śp. Maria Wieczorek Van Vuuren, l. 70; śp. Jadwiga Wiśniwska, l. 83; śp. Rozalia Syrek, l. 92; śp. Andrzej Syjud, l. 60; śp. Tadeusz Janczewski, l. 64; śp. Mariusz Inglot, l. 50; śp. Halina Chlebicka, l. 73; śp. Stanisława Ostrowska, l. 86; śp. Małgorzata Nowak, l. 63; śp. Teresa Gabryel, l. 81; śp. Julia Harmata, l. 88; śp. Teofila Dawidowicz, l. 94. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …