– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na fundację Pomoc Kościołowi w potrzebie.
– W zakrystii i kancelarii parafialnej są do nabycia nasze parafialne kalendarze na przyszły rok, koszt to 10 zł, jako cegiełka remontowa na rzecz parafii.
– Dziś o 16.15 nabożeństwo różańcowe z wypominkami za zmarłych, po nim wymiana biletów Straży Honorowej NSPJ.
– W poniedziałek o godz. 17.15 ostatni różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach.
O godz. 18.00 w salkach spotkanie scholii.
– We wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
– W środę wspomnienie św. Leona Wielkiego, o godz. 17.15 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 w salkach Krąg Biblijny – zapraszamy serdecznie.
– W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Marcina z Tours, oraz rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – o godz. 10.00 w kościele parafialnym Msza św. w intencji Ojczyzny.
O godz. 15.00 w salkach katechetycznych „świętomarcińskie” spotkanie dla Dzieci Maryi, Ministrantów, Lektorów i Kandydatów na Ministranta. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu.
– W piątek wspomnienie św. Jozafata, o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W kancelarii parafialnej można już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok.

W związku z dekretem Biskupa Opolskiego w całej Diecezji Opolskiej rozpoczynają się nowe wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich, które podzielone zostały na kilka etapów.
Przed nami etap I, który potrwa do 14. listopada i polega na zgłaszaniu kandydatów na kandydata do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W naszej Parafii zrealizujemy to zadanie przez wrzucenie do urny wyborczej w kościele parafialnym karteczki z imieniem i nazwiskiem proponowanego kandydata.
Dnia 21. listopada, na podstawie złożonych propozycji zostanie ogłoszona zatwierdzona lista osób, które staną się oficjalnymi kandydatami do Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
W dniu 28. listopada odbędzie się głosowanie na kandydatów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej z zatwierdzonej listy wyborczej.
Dnia 12. grudnia odbędzie się ogłoszenie wyników wyborów i zaprzysiężenie nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
Jednocześnie w tym czasie zostanie powołana do życia Parafialna Ekonomiczna, w której znajdzie się pięć osób z nominacji Proboszcza i szósta wybrana z grona nowej Rady Duszpasterskiej.