– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej.
– Dziś o godz. 16.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
– Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwach majowych ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski. O godz. 16.00 próba dla Dzieci I komunijnych. O godz. 18.00 próba scholii.
– We wtorek o godz. 16.00 próba dla dzieci I komunijnych.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej nabożeństwo majowe połączone z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna, po Mszy św. szkolnej próba dla dzieci pierwszokomunijnych. W salkach spotkanie dla Dzieci Maryi. Po Mszy św. wieczornej w kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 16.00 próba dla dzieci komunijnych, o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 8.00 spowiedź Dzieci pierwszokomunijnych. Od godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej. W tym dniu z racji wspomnienia Matki Bożej z Fatimy nie będzie nabożeństwa majowego o 17.30, natomiast po Mszy św. wieczornej zapraszamy na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie.
– W przyszłą niedzielę Msze św. o godz. 8.00, 9.15, 10.45 i 12.00 będą celebrowane w kościele Matki Bożej, ponieważ w tym dniu o godz. 10.00 w kościele parafialnym odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej. O godz. 15.00 w kościele parafialnym nabożeństwo majowe. O 17.00 Msza św. w kościele parafialnym.
Również w przyszłą niedzielę w naszej parafii będziemy gościli kleryków naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu.
– W dniach 27 – 28 maja odbędzie się Parafialna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Bardzie Śląskim. Niestety na ten czas nie udało nam się załatwić noclegu w Bardzie, dlatego już teraz prosimy o zorganizowanie własnego transportu na powrót, na nocleg w Paczkowie (zabierzmy ze sobą także sąsiadów, którzy nie mają jak dostać się w to miejsce). Zachęcamy by wygospodarować czas na obydwa dni pielgrzymowania.