Poniedziałek, 8 marca
6.30 Za + Mariannę Keller.
18.00 1) Za kobiety.
2) Za ++ męża Edwarda, mamę Katarzynę, ojca Feliksa i rodzeństwo z obu stron.

Wtorek, 9 marca
6.30 Za + Rozalię – od siostry Zosi z Pomianowa.
18.00 1) Za + Bolesława Kłos – od rodziny Wilewskich.
2) Za ++ rodziców Franciszkę i Konstantego Kucharskich oraz brat Józefa i siostrę Rozalię Ferduła.

Środa, 10 marca
6.30 Za ++ Helenę i Mieczysława oraz Aleksandra Zbieranowskich, synów Romana i Tadeusza z synową Zofią Szewczyk, a także męża Józefa oraz jego rodziców Tomasza i Krystynę Szewczyków.
18.00 (kościół parafialny) 1) Za + Tadeusza Pawlusa – od kierownictwa i pracowników firmy „Promus”.
2) Za + syna Jarosława.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek, 11 marca
6.30 O dary Ducha Świętego oraz trzeźwość, zdrowie i dar świętej spowiedzi dla syna Piotra.
16.00 Droga krzyżowa dla dzieci (klasy I-III).
18.00 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalszą Bożą opiekę dla chrzestnej i przyjaciółki Bożeny Lewickiej.
2) Za + Jana Tyc w 1. rocznicę śmierci.
3) Za ++ Helenę i Jana Szczotka oraz rodziców z obu stron i ++ z rodziny.
Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Piątek, 12 marca
6.30 Za + męża Stanisława Gawlik i ++ z rodziny
17.15 Droga krzyżowa.
18.00 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Jakuba z okazji 11. rocznicy urodzin.
2) W podziękowaniu dla Stanisławy Majewskiej za pełnioną przez 30 lat posługę zelatorki Róży różańcowej Matki Bożej Królowej Wszystkich Świętych.
3) Za ++ Renatę Wiśniowską i Edytę Mazur – od kolegów i koleżanek Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 oraz pracowników byłego gimnazjum.

Sobota, 13 marca
6.30 Za + Marię Piwowar w 30. dzień po śmierci.
14.00 Msza św. Grupy modlitewnej św. Józefa.
18.00 1) Do Bożej Opatrzności z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie dla Zofii Harmata (z okazji 80. rocznicy urodzin), Danuty Harmata (z okazji 60. rocznicy urodzin) i Jacka (z okazji 30. rocznicy urodzin).
2) Za ++ Rozalię Stachera (w 30. dzień po śmierci) i Stanisława Stachera oraz wnuka Marcina i Franciszka Harmatę.

IV Niedziela Wielkiego Postu – Laetare, 14 marca
8.00 1) Za + Michała Szkwara w 30. dzień po śmierci.
2) Za ++ Anielę i Kazimierza Kubas oraz męża Mariusza Inglot.
9.15 (kościół parafialny) Za ++ rodziców Helenę i Edmunda Niedzielskich oraz Rozalię Stachera – od rodziny Skurskich.
10.45 1) Rocznice urodzin: Zuzanna Rodak (4.), Oliwier (5.), Daniel Kiersztyn (14.), Matylda (15.), Marcin (37.), Przemysław Dubeński (37.), Ryszard Dubeński (58.), Danuta Janisz (81.) i Bronisława Halcarz (92.).
2) Za ++ brata Kazimierza Gardas, rodziców Emila i Genowefę Gardas oraz teściów Agnieszkę i Józefa Kubiców.
12.00 Rocznice ślubu:
16.00 Gorzkie żale.
17.00 Za + Zenona Maślankę w 25. rocznicę śmierci.