– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Z puszek Caritas – jako jałmużna wielkopostna zebrane zostało 3828,70, natomiast z ubiegło niedzielnej zbiórki na rzecz Hospicjum im. Św. Arnolda Jansena w Nysie po Mszach św. w naszej Parafii zebrano 6015,28 zł – w sumie w całej Gminie na ten cel zebrano10.262,68 zł. W imieniu obdarowanych raz jeszcze serdecznie dziękujemy.
– Dziś w naszej parafii uroczystość I Komunii świętej, dlatego Msze św. do południa celebrowane są w kościele Matki Bożej, o godz. 10.00 w kościele parafialnym I Komunia święta, o godz. 15.00 zapraszamy do kościoła parafialnego na nabożeństwo majowe. O 17.00 Msza św. w kościele parafialnym.
– W trwającym miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe, ku czci Najświętszej Maryi Panny, codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św.
– Najbliższy tydzień w naszej parafii to tzw. biały tydzień, w którym Dzieci Pierwszokomunijne będą uczestniczyły codziennie w wieczornych nabożeństwach i Mszy św., pamiętajmy o nich w naszych modlitwach, prosząc, by ich przyjaźń z Panem Jezusem stała się rzeczywiście trwała i szczera.
– W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, o godz. 18.00 w salkach próba scholii.
– We wtorek o godz. 16.30 w salkach spotkanie dla I grupy kandydatów do bierzmowania z klas VII.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego.
– W czwartek o godz. 16.00 Msza św. szkolna – na nią przychodzą dzieci I komunijne, po niej spotkanie dla dzieci, które w przyszłą niedzielę będą obchodziły rocznicę I Komunii świętej.
Po Mszy św. wieczornej w kościele adoracja Najświętszego Sakramentu, w salkach spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek przypada dzień fatimski, nie będzie nabożeństwa o godz. 17.30, po Mszy św. wieczornej wyruszymy w procesji z różańcem fatimskim. O godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę od godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej, szczególnie dla dzieci, które będą obchodziły rocznicę I Komunii świętej.
– W przyszłą niedzielę rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.45.
– W przyszłym tygodniu prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej Róże: Matki Bożej Królowej Wszystkich Świętych i Matki Bożej Królowej Męczenników.