– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii, z przyszłej niedzieli na Misje święte.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe.
– W poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.
– We wtorek święto św. Wawrzyńca, po Mszy św. wieczornej spotkanie organizacyjne dla wszystkich, którzy biorą udział w tegorocznej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
– W środę wspomnienie św. Klary, w kościele Matki Bożej o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna.
– W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu.
– W piątek dzień fatimski, o godz. 20.00 w kościele parafialnym rozpoczniemy różaniec fatimski.
– W sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny będziemy gościć w naszej Parafii Ks. Zygmunta Piontka, misjonarza naszej diecezji opolskiej, który obecnie posługuje w Togo, ofiary, które złożymy tego dnia zostaną przeznaczone na cele duszpasterskie w Togo.
O godz. 9.00 w katedrze w Nysie Msza św. na rozpoczęcie Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę.
O godz. 18.00 w kościele parafialnym koncert z cyklu Paczkowskiego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej.
– Chętnych, którzy chcą wziąć udział w Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę prosimy o zapisy na specjalną listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej do wtorku.
– Na wtorek 24. Sierpnia zapraszamy Młodzież naszej parafii (+14), do wyjazdu na kajaki, koszt 60 złotych, zapisy w kancelarii parafialnej.