– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby naszej parafii, dziś przed kościołem zbiórka na remont katedry opolskiej.
– Dziś w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Pierwszej Komunii świętej, która z podziałem na trzy grupy odbywa się w kościele parafialnym. Nabożeństwo majowe o godz. 16.15 oraz Msza św. o godz. 17.00 w kościele parafialnym.
– W poniedziałek o godz. 11.00 w kościele parafialnym Msza św. kapłanów rocznika 2008 diecezji gliwickiej i opolskiej z okazji 13. rocznicy święceń, jest to rocznik święceń naszego księdza Proboszcza. Zapraszamy do uczestnictwa w tej Mszy św. wszystkich wiernych, którzy zechcą modlitewnie wesprzeć kapłanów, w ten sposób możemy wyrazić naszą wdzięczność Panu Bogu za dar sakramentu kapłaństwa.
– W poniedziałek, wtorek i środę podczas nabożeństwa majowego będziemy modlili się o dobre urodzaje.
– W środę w ramach nabożeństwa majowego Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
O godz. 19.00 spotkanie modlitewne dla Kręgu Biblijnego.
– W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, o godzinie 20.00 w kościele parafialnym różaniec fatimski, weźmy ze sobą świece. W tym dniu nie będzie nabożeństwa majowego.
– W piątek święto św. Macieja, Apostoła, od tego dnia podczas nabożeństw majowych nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
– We wtorek, czwartek i piątek o godz. 16.00 w kościele parafialnym Msze św. dla dzieci pierwszokomunijnych w ramach białego tygodnia.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.