– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej Parafii. Za tydzień przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, po Mszach świętych będzie można nabyć kremówki papieskie wspierając w ten sposób Duszpasterstwo Młodzieży naszej Parafii.
– Dziś po Mszach świętych będzie można nabyć nasz kalendarz parafialny na Nowy 2023 Rok w cenie 10 zł.
– Dziś o godz. 16.15 nabożeństwo różańcowe. Dziś także odbywa się coroczne liczenie Wiernych uczestniczących w niedzielnych Mszach św.
– W trwającym miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe pół godziny przed wieczorną Mszą świętą.
– W poniedziałek o godz. 18.00 próba scholii.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. wieczorna.
O godz. 19.00 w salkach spotkanie Kręgu Biblijnego – serdecznie zapraszamy.
– W czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera o godz. 9.00 Msza św. w intencji Uczniów i Nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 3 im. św. Jana Pawła II w Paczkowie z ok. 60. rocznicy istnienia.
O godz. 16.00 Msza św. szkolna, po niej spotkanie dla Dzieci Maryi oraz Kandydatów na Ministranta, Ministrantów i Lektorów. Po Mszy św. wieczornej ruszymy z kościoła parafialnego z figurą Matki Bożej Fatimskiej do kościoła Matki Bożej modląc się na różańcu, nabożeństwo to zakończymy adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele Matki Bożej. Nie w tym dniu będzie nabożeństwa różańcowego o godz. 17.30.
– W piątek o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę planujemy autokarowy wyjazd do Barda na „Dróżki Różańcowe” – zapisy w zakrystii lub kancelarii, koszt wyjazdu to 20 zł. Wyjazd o godzinie 14.00 z Rynku (spotkanie przy fontannie).
O godz. 16.00 okazja do Spowiedzi świętej.