– Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary, za ofiary złożone podczas Mszy św. kolędowych oraz za te złożone na duszpasterstwo LSO naszej Parafii. Kolekta z dzisiaj i z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii.
– Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego, dziś o godz. 16.15 nabożeństwo kolędowe.
– W poniedziałek o godz. 18.00 w salkach spotkanie Scholi.
We wtorek o godz. 16.30 w salkach katechetycznych spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla uczniów klas 7, ze Szkoły Podstawowej nr 2.
– W środę o godz. 17.30 w kościele Matki Bożej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po niej Msza św. wieczorna. O godz. 19.00 w salkach parafialnych Krąg Biblijny.
– W czwartek wspomnienie św. Hilarego, biskupa i doktora Kościoła, o godz. 16.00 Msza św. szkolna. W salkach po Mszy szkolnej spotkanie dla Dzieci Maryi, Kandydatek i kandydatów na Ministranta.
Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, w salkach parafialnych spotkanie dla Lektorów i Ministrantów.
– W piątek o godz. 16.30 w salkach spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla uczniów klas 6;
o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla Młodzieży z cyklu #młodePIĄTKI.
– W sobotę o godz. 16.00 okazja do spowiedzi św.
– We wtorek 18. stycznia o godz. 16.30 w salkach katechetycznych spotkanie formacyjne przed Bierzmowaniem dla uczniów klas 7, ze Szkoły Podstawowej nr 3.
– Na bocznych stolikach do nabycia jest najnowszy numer Gościa Niedzielnego, który od stycznia jest w cenie 8,- złotych.