• Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory o 15.15.
• Wspomnienia liturgiczne: wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, w środę; uroczystość Wniebowzięcia NMP, w czwartek; uroczystość św. Jacka, w sobotę.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Dzisiaj kolekta na remont okien witrażowych.
• W kancelarii przyjmujemy zapisy na wyjazd do Częstochowy na Mszę św. kończąca pieszą pielgrzymkę z naszej diecezji. Wyjazd z dworca autobusowego o 6.00. Koszt 50 zł.
• Do najnowszego numeru Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta CD z pieśniami patriotycznymi i religijnymi.

WTOREK
– W imieniu ojców redemptorystów zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o 20.00 w małym kościele. Po Mszy św. procesja i różaniec wokół paczkowskich murów. Prosimy o przyniesienie ze sobą świec na procesję.
ŚRODA
– W tym dniu rozpoczyna się w naszej parafii peregrynacja ikony Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Ikona będzie do odebrania w kościele zawsze po wieczornej Mszy św. Należy ją przynieść następnego dnia do kościoła do godziny 18.00. Można też przekazać ikonę następnej rodzinie po wcześniejszych ustaleniach. Przyjmujący ikonę powinni odmówić jedną część Różańca św., czyli pięć tajemnic, o dobre owoce Misji Świętych w naszej parafii.
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”. Początek przy kościele o 19.30.
CZWARTEK
– Przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. będą celebrowane według niedzielnego porządku. Po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo ziół i kwiatów.
SOBOTA
– Sakrament pokuty o 16.00.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do wzięciu udziału w nabożeństwach o nazwie Jerycho Różańcowe, czyli wspólnej modlitwie wokół murów miasta w intencji owocnego czasu Misji Świętych. Od 19 sierpnia do 7 października, w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św., będziemy wyruszali na modlitwę różańcową wokół murów. Niech nasza modlitwa, tak jak dźwięk trąb jerychońskich i okrzyki ludu, burzy wszelkie mury niewiary i obojętności, które oddzielają serca ludzi od Boga.