• Zapraszamy dzisiaj o 16.15 na Nieszpory, a na 18.00, na finałowy koncert wieńczący warsztaty wokalne Vocal Camp Gospel, których organizatorem był Ośrodek Kultury i Rekreacji w Paczkowie.
• Przyjmujemy już zapisy intencji mszalnych na przyszły rok. Msze urodzinowe będą w drugą niedzielę miesiąca o 10.45, a rocznice ślubu o 12.00.
• Od tego tygodnia nie będzie w środy wieczorem Mszy św. w kościele parafialnym. Zapraszamy wszystkich do kościoła Matki Bożej na Nowennę o 17.30, a po niej na Mszę św.
• Msze św. w środy wieczorem będą sprawowane w intencjach wcześniej zamówionych. Dotychczasowe prośby i dziękczynienia będą wyczytywane tylko podczas Nowenny.
• Rodzina, która oddaje ikonę w środę, powinna przynieść ją do kościoła Matki Bożej przed Nowenną. Po Mszy św. ikonę przejmuje następna rodzina.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Kolekta na pokrycie kosztów wymiany rynien na domu katechetycznym wyniosła 6994 zł. Dzisiaj przed kościołem prowadzona jest zbiórka na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego.
• Trwający remont okien witrażowych zostanie dofinansowany kwotą 25 000 zł. ze środków Samorządu Województwa Opolskiego. Przede wszystkim dzięki waszym ofiarom, ale także dzięki temu wsparciu, ta inwestycja zostanie w pełni sfinansowana. Koszt całościowy wynosi 75 800 zł.
• Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego. Do nabycia są także kalendarze diecezjalne na 2020 r. po 6 zł, z których dochód będzie przeznaczony na Diecezjalną Fundację Ochrony Życia oraz kalendarze rolnicze po 27 zł.
• Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klas VII.
– kl. VII ze szkoły nr 3 we wtorek o 16.30.
– kl. VII ze szkoły nr 2 w piątek o 16.30.

PONIEDZIAŁEK
– Spotkanie dla uczniów klas VI rozpoczynających przygotowanie do bierzmowania oraz ich rodziców odbędzie się o 17.00.
– Zapraszamy wszystkich parafian na JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Najpierw na Mszę św. o 18.00, a po niej, do wspólnej modlitwy różańcowej wokół murów miasta.
– Nowenna do Matki Bożej o 17.30 w kościele Matki Bożej, a po niej Msza św.
– Spotkanie Kręgu biblijnego o 19.00.
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”. Początek przy kościele o 19.00.
CZWARTEK
– Msza św. szkolna o 16.00. Dla dzieci z klas III obecność jest obowiązkowa. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych oraz próba scholi dziecięcej.
– Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
PIĄTEK
– Zapraszamy młodzież na dekanalne czuwanie modlitewne o 19.30. Gościć będziemy diecezjalnego duszpasterza młodzieży ks. Łukasza Kniecia. Spotkanie jest obowiązkowe dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII oraz klas I szkoły średniej.
– Spotkanie dla ministrantów o 9.00, a dla Dzieci Maryi o 10.00.
– Sakrament pokuty o 16.00.