• Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory o 15.15.
• Wspomnienia liturgiczne: we wtorek, św. Bernarda; w środę, św. Piusa X, papieża;
w czwartek, NMP Królowej; w sobotę, święto św. Bartłomieja, Apostoła.
• W tym tygodniu nastąpi zmiana przełożonej w Zgromadzeniu Sióstr św. Józefa. Siostra Nulla odchodzi na inną placówkę, a jej miejsce zajmie siostra Wera. Siostrze Nulli dziękujemy za posługę w naszej parafii, za jej świadectwo życia i wiary. Polecamy siostry waszym modlitwom.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne. Kolekta na remont okien witrażowych wyniosła 5914 zł. Dziękujemy za każdą ofiarę.
• Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.

PONIEDZIAŁEK
– Rozpoczynamy JERYCHO RÓŻAŃCOWE przed Misjami Świętymi. Zapraszamy wszystkich parafian najpierw na Mszę św. o 18.00, a po niej, do wspólnej modlitwy różańcowej wokół murów miasta o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski dla wszystkich mieszkańców Paczkowa oraz dla ojców misjonarzy.
ŚRODA
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”. Początek przy kościele o 19.30.
CZWARTEK
– Zapraszamy wszystkich parafian na Mszę św. w kaplicy przy cegielni o 19.00. Wyjście z kościoła parafialnego o 18.30. Mieszkańców ul. Robotniczej prosimy o przygotowanie kaplicy i jej obejścia.
– Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie wyjątkowo przed Mszą św., czyli od 17.00.
SOBOTA
– Sakrament pokuty o 16.00.
NIEDZIELA
– Przypada 630. rocznica konsekracji naszego kościoła. Z tej okazji zapraszamy na Mszy św. o 11.30 w intencji budowniczych i dobrodziejów tej świątyni oraz wszystkich parafian.

Organizujemy wyjazd na Wielki Obchód Kalwaryjski ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego na Górze św. Anny w sobotę, 14 września. W programie: obchody kalwaryjskie, Msza św., czas wolny, a na zakończenie nabożeństwo ze świecami o 19.00. Wyjazd o 6.00 z dworca autobusowego, powrót około 23.00. Opłata 30 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.

W sobotę, 31 sierpnia, sprzed kościoła oo. Redemptorystów, o godz. 9.00, wyruszy Rowerowa Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Barda. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się dołączyć.

Do wieczności odszedł śp. Waldemar Pawłów, l. 68. Msza św. w jego intencji we wtorek o 6.30. Obrzęd na cmentarzu o 13.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …