• Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory o 15.15.
• Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek, uroczystość NMP Częstochowskiej; we wtorek, św. Moniki; w środę, św. Augustyna; w czwartek, Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
• Serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej siostrę Werę, która będzie przełożoną wspólnoty sióstr św. Józefa. Życzymy siostrze owocnej służby i radości z bycia pośród nas.
• W tym tygodniu kończą swoją posługę duszpasterską w naszej parafii ojcowie redemptoryści: o. rektor Ireneusz Homoncik, o. Stanisław Madeja oraz o. Jan Główczyk. Dziękujemy za wszelki trud włożony w rozwój duchowy mieszkańców naszego miasta oraz za troskę o kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Życzymy ojcom radości z posługi ludziom, do których zostali posłani.
• Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie naszej parafii oraz za stypendia mszalne.
• Zachęcamy do lektury najnowszego numeru Gościa Niedzielnego.
• Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o uzupełnienie danych paszportowych do końca września.
• Na stolikach oprócz gazetek są wyłożone kartki z ważnymi informacjami o zmianach w porządku nabożeństw.

PONIEDZIAŁEK
– Zapraszamy wszystkich parafian na JERYCHO RÓŻAŃCOWE. Najpierw na Mszę św. o 18.00, a po niej, do wspólnej modlitwy różańcowej wokół murów miasta o światło Ducha św. i potrzebne łaski dla wszystkich mieszkańców Paczkowa oraz dla ojców misjonarzy.
ŚRODA
– Zapraszamy do udziału w akcji „Od dyszki do zadyszki”. Początek przy kościele o 19.30.
CZWARTEK
– Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy św.
SOBOTA
– Sprzed kościoła oo. redemptorystów, o godz. 9.00, wyruszy Rowerowa Pielgrzymka Rodzin Różańcowych do Barda. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się dołączyć.
– Sakrament pokuty o 16.00. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Rodziców prosimy o dopilnowanie swoich dzieci, aby z czystym sercem rozpoczęły nowy etap formacji i nauki.
NIEDZIELA (1 września)
– W kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie tylko jedna Msza św. o 10.00. W kościele parafialnym porządek nabożeństw bez zmian.

• Organizujemy wyjazd na Wielki Obchód Kalwaryjski ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego na Górze św. Anny w sobotę, 14 września. W programie: obchody kalwaryjskie, Msza św., czas wolny, a na zakończenie nabożeństwo ze świecami o 19.00. Wyjazd o 6.00 z dworca autobusowego, powrót około 23.00. Opłata 30 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i w kancelarii parafialnej.